יום ראשון, 15 בפברואר 2015

מטבח כשר

מטבח כשר

תכנון ועיצוב מטבח זהו חלק חשוב וניכר ולכן צריך לעשות אותו בחשיבה נכונה כך שתתאים לעיצוב הכללי של הבית. ואם רוצים לעצב מטבח כשר חשוב מאוד לשים דגש על כך עוד לפני הביצוע. מטבח כשר כולל 2 כיורים הפרדה בין בשר לחלב. יש אנשים שיעדיפו לשים גם 2 מטבחים אבל זה כמובן אם יש את התנאים אם זה מקום, או כמובן סכום שיתאים לבצע מהלך כזה. חשוב גם להתייעץ עם אדם מומחה ומנוסה שיכול למצוא נקודות עיצוב מתאימות למטבח הכשר, כך גם העיצוב יהיה הרבה יותר טוב וגם יתאים לסגנון של בני הבית.
כאשר התכנון הוא משותף ויש הבנה ניתן בקלות להגיע לעיצוב הרצוי , בדר"כ מטבח כשר הוא מטבח גדול יותר מפני שמשפחה דתית היא יחסית גדולה יותר וצריך מקום. כך גם לגבי המקרר שהוא די גדול אבל יחד עם זאת צריך למצוא מקום שיתאים לשים אותו כך שיהיה נגיש לכולם. גם תנורים הם יחסית שונים מכיוון שבדר"כ במטבח כשר יש תנורים עם 2 תאים.

דווקא בתחום אחסון המטבח יש הרבה חדשות. ארונות למטבח מגיעים היום במבחר עשיר של דגמים וצורות, וחלקם גם חושבים בצורה חכמה יותר עם פתרונות אחסון מתקדמים כגון קרוסלה, מדפים ומגירות נשלפות צידיות ועליונות. כל אלו באים לטובתכם כאשר אתם מארגנים מחדש את המטבח הכשר שלכם.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.