יום חמישי, 19 במרץ 2015

מתכון לקאפקייקס

מתכון לקאפקייקס

הבישול והאפייה, הפכו להיות מאוד משמעותיים בארץ\ כל אחד היום כבר למד לבשל ארוחות איכותיות בעצמו, גם בתחום האפייה ניתן לראות כ הרבה אנשים אוספים מתכונים, וכן מעורים מאוד בתכניות הבישול בטלוויזיה, שהפכו אף הן להיות מאוד פופולריות. ישנן עוגות אישיות הנקראות קאפקייקס. ניתן למצוא מתכון לקאפקייקס שעיצובים נהדרים, עוגות אישיות אלה, יכולות להגיע כעוגות צבעוניות אישיות. עוגות אלה, יכולות להתאים לכל אחד, על פי טעמו האישי. ניתן אף לאפות עוגות אישיות על פי מתכון לקאפקייקס שיהיה מתאים גם לבני הבית.  הקאפקייקס הן אינה המצאה חשה, עוד משנת 1796, כבר ראו את העוגות האישיות הללו באמריקה. גם בסדרות טלוויזיה ידועות, ניתן לראות את הקאפקייקס כחלק מהנוף של ניו יורק.

מדוע כדאי קאפקייקס  ולא עוגה רגילה?

כאשר כולנו מנסים לשמור על דיאטה, עדיף כי נשמור מתכון לקאפקייקס שיהיה תמיד באמתחתנו, מאשר לשמור מתכונים של עוגות גדולות שמתחסלות מהר וגורמות לו להשמין הרבה יותר. גם במסיבות ביתיות, ניתן להכין קאפקייקס, זו גם תוספת נהדרת וגם צבעוניות לשולחן של ההגשה שרק תוסיף. כאשר רואים קאפקייקס, אי אפשר להיות אדיש אליהן, הן נראות נהדר וניתן למצוא אותן במגוון של טעמים, אם בווניל הקלאסי ועד מילוי של חמאת בוטנים, ואפילו עשבי תיבול שיהפוך את הקאפקייקס להיות עוגות אישיות  מענייניות יותר. ניתן למצוא מגוון רב של מתכון לקאפקייקס. אם נאכל קאפקייקס בבתי קפה, מחירן של עוגות אלה ינוע בין 11 - 18 ₪. ניתן לתת מתנה ביום הולדת לחברה אהובה בצורת קאפקייקס צבעוניות חגיגיות וטעימות.

עוגות אישיות ואלגנטיות

יש איזו שהיא אלגנטיות בעוגות האישיות על פי מתכון לקאפקייקס. ניתן בקלות להתגאות בעוגות האישיות שהכנתם על פי מתכון לקאפקייקס, שמצאתם אפילו באינטרנט, ששם יש כל כך הרבה מתכונים להרבה עוגות ועוגיות, תוכלו ליצור רעיונות של עיצוב או אפילו בטעם האישי שלכם. תוכלו אף לשאוב רעיונות ממקומות כמו בתי קפה שבהם תטעמו ותראו את עוגות הקאפקייקס. במשך הזמן, תוכלו לצבור ניסיון בהכנת העוגות האישיות הללו  ולהגיע לרמה גבוהה של אפייה ממש כמו בקונדיטוריות הידועות.

המתכון באדיבות המטבחים המעוצבים של יגל.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.